Голи: Едгар Мендес, 90 + 3 - Парехо, 55, Міна, 90

Гранада: Андрес Фернандес, Мігел Лопеш, Ломбан, Рікарду Кошта, Фульке, Рубен Перес (Куенка, 69), Фран Ріко, Саксесс, Рочіна, Пеньяранда (Едгар Мендес, 46), Барраль (Ель Арабі, 62)

Валенсія: Дієго Алвес, Канселье, Мустафі, Адерлан Сантос, Сікейра (Барраган, 84), Енцо Перес, Пареха, Фегулі (Міна, 78), Андре Гомеш, Черишев (Пьятті, 68), Пако Алькасер

Попередження: Рубен Перес, Саксесс - Дані Парехо, Дієго Алвес, Канселье

Під час свого перебування на посаді тренера Валенсії Гарі Невілл вже двічі переграв Гранаду. В 1/8 фіналу Кубка Іспанії кажани двічі розгромили Насрідов, вийшовши в наступний раунд. Напередодні цієї зустрічі валенсийци здобули першу перемогу в чемпіонаті, а потім розгромили Рапід в Лізі Європи. Правда, дві перемоги були здобуті в рідних стінах, а тепер команді потрібно було закріпити успіх на півдні Іспанії.

Медичний штаб Валенсії до цього відрізка сезону поставив на ноги майже всіх травмованих футболістів, тому Гарі Невілл, маючи в своєму розпорядженні приблизно рівних по виконавській майстерності футболістів, вирішив застосувати ротацію. У воротах вдруге поспіль вийшов Дієго Алвес, а в нападі з перших хвилин діяв Пако Алькасер.Гравець збірної Росії Денис Черишев закрив лівий фланг атаки, а Софьян Фегулі діяв праворуч. У Гранади була тільки одна серйозна несподіванка. У запасі залишився Юссеф Ель-Арабі, замість якого на вістрі атаки діяв Давид Барраль.

Перед цим матчем Гранада опустилася на останнє місце, тому андалусійці з перших хвилин пішли вперед. При Гарі Невілл оборона Валенсії не відрізняється стабільністю, у господарів поля були підстави розраховувати на швидкий гол.Більш того, в цей вечір в обороні Валенсії вийшла незіграна зв'язка центральних захисників Мустафі і Адерлан Сантос.Проте, Команді Хосе Рамона Сандоваля не вдалося забити в перші 15 хвилин, а потім гра підрівняти.

Валенсія почала цю гру досить обережно, але ближче до перерви заволоділа перевагою. Прекрасний шанс відзначитися після розіграшу штрафного був у Пако Алькасера, але Андрес Фернандес зреагував на удар низом і перевів м'яч на кутовий. До кінця тайму голкіпер Гранади скоїв ще один важливий сейв, відбивши удар Андре Гомеша майже в упор.

Після перерви гра команд активізувалася, адже три очки потрібні були і господарям, і гостям. Спочатку Гранада зі штрафного потурбувала Валенсію - Дієго Алвес відбив удар у воротарський кут. Через п'ять хвилин Валенсія відповіла забитим голом. Андре Гомеш зіграв на Алькасера, Пако в один дотик залишив м'яч Парехо, а Даніель ударом низом вразив дальній кут воріт Фернандеса.

Після цього Валенсія почала грати другим номером, але небезпечних підходів до воротами Гранади не стало менше.Андре Гомеш і Жоау Канселье раз по раз демонстрували дриблінг, змушуючи футболістів Гранади оборонятися кількістю. У свою чергу, і Насрідов не забували атакувати, вишукуючи прогалини в обороні суперника. У вийшов на заміну Юсефа Ель-Арабі було два моменти для того, щоб зрівняти рахунок. У першому випадку марокканець не дотягнувся до прострілу САКСЕСС, а в другому - головою пробив поруч зі штангою.

Матч так і завершився б мінімальною перемогою Валенсії, але вже в компенсований арбітром час команди обмінялися голами. Спочатку гості подвоїли рахунок, блискуче реалізувавши контратаку, а потім Едгар Мендес успішно зіграв головою на стандарті, встановивши остаточний рахунок матчу. 1: 2 - Валенсія обіграла Гранаду і здобула третю перемогу поспіль. Справи у Гарі Невілла йдуть на поправку, але далі суперники будуть не такими простими. Попереду туристичний виїзд до Відня в Лізі Європи, а потім справжній іспит в чемпіонаті, адже на Месталью завітають баски з Більбао.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Жоау Канселье Шкодран Мустафі Адерлан Сантос Гільєрме Сікейра Енцо Перес Даніель Пареха Софьян Фегулі Андре Гомеш Денис Черишев Пако Алькасер Пабло П'ятті Санті Міна Антоніо Барраган Я не дивився матч / Мені нема кого виділити